13 Nov

Vaji CBD per qen

✅ A e dini se cfare eshte vaji i CBD❓
Ne kemi me shume se 2 vite qe e perdorim tani per qente tane dhe ia sugjerojme te gjithe miqve kete suplement teresisht natyral.
CBD ose Kanabidiol eshte nja nga me shume se 80 perberesit te gjetur ne bimet e kanabisit apo kerpit. Eshte nje perberes plotesisht bimor natyral, jo-toksik, jo-psikoaktiv dhe nuk e ben qenin ‘drru’. 🐾

✅ Kur i duhet qenit apo maces sime CBD?
▪️CBD ndihmon sistemin imunitar dhe receptoret e tij si nje anti-inflamator dhe qetesues natyral krejtesisht pa efekte anesore. Perdoret gjeres tek kafshet qe kane dhimbje (artrit, tumor, post operimi, etj) dhe gjithashtu per te relaksuar nje qen apo mace ne ankth.
▪️Qenushet tane kane gjetur shpetim prej dhimbjeve tek CBD shpesh ne jete, pa asnje efekt anesor dhe e perdorim sa here qe shohim kur njeri prej tyre nuk ndjehet mire prej dhimbjeve qe mosha apo artriti i shkakton.

Ne kemi zgjedhur varjantin e CBD nga PetsProject, i cili ofron nje varietet produktesh vajore dhe te ngrenshme per qen – me vaj CBD dhe me çmime te mira ne cilesi te jashtezakonshme.

📌Perdor kodin DOGCOACHING10 per 10% ulje ne blerjen e rradhes!


Add Your Comment

Dog Coaching Center © 2021. All Rights Reserved

× Kliko këtu për të na kontaktuar në Whatsapp