Kush jemi ne

Nje histori pune dhe suksesi te vazhdueshem

MIRESEVINI NE DOG COACHING CENTER

Dog Coaching Center eshte e vendosur nje nje mjedis te bukur ???, mes gjelberimit te periferise vetem pak minuta nga Tirana. Ne jemi te aksesueshem lehte duke qene vetem 2km larg Unazes se Madhe se qytetit.


DCC ofron nje sherbim cilesor hotelerie per qen, kopesht ditor gjate orareve normale te punes dhe trajnime per qenushet me familjen e tyre.


Ne ambjentet tona ndodhet nje studio profesionale grooming per qen ???, ne menyre qe miqte tuaj me kater putra te dalin te bukur prej ketu.


Dog Coaching Center - Hotel & Spa ??menaxhohet nga nje skuader e dedikuar kafshedashesish?, tek te cilet mund te mbeshteteni per sherbimin me te mire per qenushet tuaj kur largoheni nga qyteti.


Me 2000 meter katror kopesht per qenushet qe te luajne dhe rreth 400 meter katror salla te brendshme, dhomat tona te hotelit me ajer te kondicionuar jane cilesia me e mire qe mund te kerkoni per mikun tuaj me 4 putra ?. Siguria dhe pastertia jane kryesore dhe ne jemi krenare per veten teksa perpiqemi per t'i dhene qenushit tuaj pushimet e merituara ketu.


Ju mirepresim! Faleminderit per besimin!


Skuadra e Dog Coaching Center, Reconnecting the world through dogs

Dog Coaching Center © 2021. All Rights Reserved

× Kliko këtu për të na kontaktuar në Whatsapp