Dog Coaching Center

Jepi qenit tëndpushimet që meriton

Miresevini ne Dog Coaching Center

Dog Coaching Center është i vendosur në një mjedis të bukur, në mes të gjelbërimit të periferisë vetëm disa minuta larg nga Tirana. Ne jemi lehtësisht të aksesueshëm, vetëm 2km larg Unazës së Madhe të qytetit.

Rezidenca jone ofron sherbim Hotelerie, Kopeshti Ditor dhe Trajnimesh per qen me nje kapacitet maksimal prej 50 qenushesh.

Te vendosur ne nje prone prej 2500 Metra katror, secili qen ka dhomen e tij gjate qendrimit dhe ne 5 fushat tona te lojes (3 te jashtme dhe 2 te brendshme) mund te argetohet i sigurte ne cdo temperature dhe stine te vitit.

Skuadra jone drejtohet nga dy trajnere me eksperience prej me shume se nje dekade, kombetare dhe nderkombetare.

Shërbimet tona

Dog Coaching Center është tërësisht i fokusuar në rritjen e vazhdueshme të cilësisë së shërbimit për Çdo qenush që hyn në rezidencen tonë.

Trajnime

Trajnime

Përmirësoni marredhenien me qenin tuaj përmes trajnimeve të specializuara të ofruara nga ekipi ynë.

Kopesht ditor

Kopesht ditor

Jepini qenit tuaj një ditë plot me argëtim, stimulim fizik dhe socializim në kopështin tonë ditor.

Hoteleri

Hoteleri

Synimi ynë është të ofrojmë shtëpinë larg shtëpisë për qenushin tuaj kur ju duhet te udhëtoni.

Skuadra jonë.

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë të pasionuar, të cilët ndajnë një qëllim të përbashkët: të ofrojnë kujdes, trajnim dhe mbështetje të jashtëzakonshme për çdo mik me putra që kalon nëpër dyert tona. 

Stafi ynë drejtohet nga dy trajnerë me eksperiencë ndërkombëtare të cilët sigurohen që gjithkush të ofrojë më të mirën për vizitorët tanë.

Kornelia Kokona

15 vite eksperiencë

Arber Tervoli

9 vite eksperiencë

Njihuni me qentë që kërkojnë shtëpi

Përveç punës së përditshme me qentë, ne nuk mund të bëjmë një sy qorr me gjëndjen që është mirëqenia e kafshëve në Shqipëri. 

Dog Coaching Center është vazhdimisht një shtëpi strehuese për një numër të vogël qenushësh të cilët janë marrë në kushte rruge apo nga strehimoret tona partnere, deri kur të adoptohen në një familje të përhershme.

Njihuni me qentë që ne po strehojmë aktualisht dhe mëso si mund të na ndihmosh më shumë në misionin tonë. 

Adopt Mayka

Dogo Argentino

Mbështetja juaj, shansi i tyre i dytë për një jetë më të lumtur dhe më të shëndetshme

Në Dog Coaching Center, ne vlerësojmë ndihmën dhe pjesëmarrjen e komunitetit tonë. Nëse jeni të interesuar për të dhënë një dorë të ndihmoni qenët dhe pronarët e tyre në rrugën e tyre drejt një jete më të lumtur dhe të shëndetshme, ju lutemi të merrni në konsideratë të dhënien ose vullnetarizmin. Çdo kontribut, qoftë ai financiar ose kohor, bën një ndryshim të madh. Bashkohuni me ne sot dhe ndani dashurinë tuaj për qenin me ata që kanë nevojë

Blog

Zbulo artikujt më të fundit, këshillat eksperte dhe historitë e suksesit për të ndihmuar në rritjen dhe kujdesin e qenit tënd.